Soovid koera õpetada?

NB! Trennide eest tasumine toimub reaalselt kohal käidud tundide alusel ning õpilased saavad trennides osaleda vastavalt oma ajalisele võimalusele.

Meie juures on erinevaid võimalusi:

1. Liitu põhigruppidega, mille trennid toimuvad Tallinnas ja Harku vallas. Sellisel juhul hakkate käima grupitrennides sõnakuulelikkuses – alguses algajate grupis. Edasijõudnute gruppi üleminek sõltub teie koera õppimise kiirusest ja sellest, kui palju te temaga kodus tööd teete. Grupitrennides õpite oma koera õpetama. Trennidest on kasu nii kodukoera kasvatamisel, kui ka koeraspordialadel võistlemisel.

Sõnakuulelikkus on koeraspordiala, kus on võimalik võistelda harrastaja tasemest MM tasemeni välja. Sõnakuulelikkuse kohta saate lähemalt lugeda siit. Samuti on koerakoolist saadud teadmistega võistelda ja sooritada eksameid teistel koolitusaladel (kuulekuskoolitus, BH jne).

2. Liitu agilitygrupiga, mille trennid toimuvad Tallinnas. Agility on koeraspordiala, milles koer peab omaniku juhendamisel läbima erinevaid tõkkeid. Lähemalt saab agilityst lugeda siit. Ka agilitys on grupid jagatud vastavalt osalejate tasemele.

3. Kutsu mind koju nõustama kutsika koduses kasvatamises või juhul, kui tekkinud küsimusi täiskasvanud koera käitumise osas, millele tahad vastuseid. Ühekordne tasu kokkuleppel.

4. Juhul, kui sul on kodus koer, kelle käitumisega on muresid (probleemid hirmu, agressiivsuse, hüperaktiivusega vmt) , annan konsultatsioone probleemi lahendamise osas. Ühekordne tasu kokkuleppel.

5. Erandjuhtudel käin ka kodus õpetamas. Selleks peame ajas ja hinnas kokku leppima.

6. Viin kutse peale ja ühekordse tasu eest läbi loenguid teemadel:  “hästi kasvatatud koer”, “kutsikate kodune kasvatus”, “koera erinevad arenguetapid – teie kodus”, “pehmed koolitusmeetodid”.

Trennide aegu ja toimumiskohti saad vaadata SIIT

Koolitustele registreerimiseks või täpsema info saamiseks, saab minuga ühenudust tel 50 97 205 või e-posti teel sirjevets@gmail.com